UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a na starówce jak piją tak piją i mają w d. .pie ze to wstyd np. zalatwiac potrzeby fizlologiczne na oczach turystów a co tam taka atrakcja elblaga w formie, niestety zadna z tych interwencji nie odbyłą sie na starym miescie, a zule jaby sie mnozyli bo i panny ze dwie sie pojawiły nasze misssss z laweczki pod bankomatem

mieszkaniecstarego