UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Elbląg - Napisałeś " zobaczyć tam patrol to graniczy z cudem" - Ale tu w internecie jest ich pełno !!! I to właśnie woła do wysokiego o pomstę do nieba !!!
@Elbląg - Napisałeś " zobaczyć tam patrol to graniczy z cudem" - Ale tu w internecie jest ich pełno !!! I to właśnie woła do wysokiego o pomstę do nieba !!!