UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Elbląg - Napisałeś " zobaczyć tam patrol to graniczy z cudem" - Ale tu w internecie jest ich pełno !!! I to właśnie woła do wysokiego o pomstę do nieba !!!


Anuluj