A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
moze ktos wie co za niedorozwój jezdzi autem ne1210a
Może czas wyprowadzić się na wieś.. Cisza spokój..
wiaty są niszczone nagminnie, ,, ,, szczególnie w dni wolne od pracy, i najczęściej na tej trasie, ,, ,królewiecka, ,, ,jar,