13
17.09.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
moze ktos wie co za niedorozwój jezdzi autem ne1210a
ZIOM (2018.09.18)

info

0  
  0
Może czas wyprowadzić się na wieś.. Cisza spokój..
(2018.09.18)
wiaty są niszczone nagminnie, ,, ,, szczególnie w dni wolne od pracy, i najczęściej na tej trasie, ,, ,królewiecka, ,, ,jar,
(2018.09.19)

info

0  
  0