A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
za lusterka, szyby i opony 15 tys. ? czyja to wycena? pewnie sądowa. .. bubel a nie wyrok od samego początku
a życie ludzkie wycenione w wypadku karetki na 10 tys. gdzie logika sądu?
Ty pewnie jeszcze do tych spodni nosisz oliwkowa kamizelkę rybaka xd
po pierwszym wyroku widać, że nie kazdy sędzia nadaje się na sedziego, zwlaszcza taki, ktory boi się przestepców. .Polskie anomalia, to areszt za kradzież batonika, ,a NOTOWANIE na pobicia, grozby i uszkodzenie ciala.
Akurat tu rację ma Ziobro, że to trzeba zmienić.
Jedno jest pewne! Takiego łomotu od 4 gości i zniszczenia auta za darmo nikt w "prezencie" nie dostaje, i to jeszcze w miejscu pracy. Najprawdopodobniej gość zasłużył i to bardzo. Zresztą fakt, że jak podano poszkodowany nie chciał powiadamiać Policji ani jechać do szpitala jest też wymowny. Ale jednak oczywiście przestępstwo to przestępstwo i kara musi być.
a teraz zamiast bejsbola to bedzie pala ale w kakao o ooooo, ,jak chlopaki beda mieli faknie wlasnie takie spodnie im sie przydadza z takim kroczem jak beda sral8 pod siebie, . BEZ SKRUPULOW. !!!!!
Chyba Cię pogięło. Goście idą do sanatorium za nasze podatki. Źle nie będą mieli. Przesr*ne to mają Ci co siedzą za gwałt albo np. pobicie kobiety.
DOBRZE! Wyeliminowac tych wszystkich "wladcow ulicy" cala 5tke powinni zeslac do afryki tam gdzie ich miescie ta paprzednia 3jke tez tych 2 klepakow co sie pod choinka chowalo i tego cwierc mozga co z bronia po miescie szalal
po**
Kpina sadu ! Serio ! Tak smieszny wyrok ze hej ! ZA pobicie takie hah ! TO ja dwa lata za posiadanie paru gram trawki smiechawki dostalem bezwglednego, A i znam osoby co za cos takiego kurna normalne wyroki dostali a nie to co teraz !