Wybrany wątek opinii

Lepsze takie spodnie niż rurki.
antykacap (2017.10.31)
Ty pewnie jeszcze do tych spodni nosisz oliwkowa kamizelkę rybaka xd
Elbino (2017.10.31)
Powrót do komentarzy