UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedno jest pewne! Takiego łomotu od 4 gości i zniszczenia auta za darmo nikt w "prezencie" nie dostaje, i to jeszcze w miejscu pracy. Najprawdopodobniej gość zasłużył i to bardzo. Zresztą fakt, że jak podano poszkodowany nie chciał powiadamiać Policji ani jechać do szpitala jest też wymowny. Ale jednak oczywiście przestępstwo to przestępstwo i kara musi być.

StefanK

Anuluj