UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a teraz zamiast bejsbola to bedzie pala ale w kakao o ooooo, ,jak chlopaki beda mieli faknie wlasnie takie spodnie im sie przydadza z takim kroczem jak beda sral8 pod siebie, . BEZ SKRUPULOW. !!!!!


Anuluj