UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

DOBRZE! Wyeliminowac tych wszystkich "wladcow ulicy" cala 5tke powinni zeslac do afryki tam gdzie ich miescie ta paprzednia 3jke tez tych 2 klepakow co sie pod choinka chowalo i tego cwierc mozga co z bronia po miescie szalal

zxc

Anuluj