A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dobrze, że prokurator miał oleju w głowie. Inaczej bujaliby się w poczuciu bezkarności. Grabienie liści za skatowanie człowieka. Ciekawe co dostaliby za napad na bank. .. pewnie sianokosy. ..
Lepsze takie spodnie niż rurki.
do kriskris -chyba jesteś powiązany ze światem przestępczym!!!Tak nie mozna!
A dlaczego ten łagodny sędzia jest anonimowy????? Podać nazwisko, ludzie są pamiętliwi.
10 miesięcy więzienia. Po połowie odsiadki przepustka. Lipa i tyle. Prosta kara jest lepsza. Po 80 batów w dwóch transzach ewentualnie w jednej. W zależności od woli skazanego. I po sprawie. Szybko i bez większych kosztów.
Bdyby prokuratora to spotkało to by inaczej rozmawiał .Paranoja
@kriskris - Krirkris, ty jesteś jednym z tych elbląskich gangsterów wszystkowiedzących, którego pytając gdzie idziesz, odpowiada, interesy robić, ale daj zajarać na drogę? Biedny patologiczny chłopaczek, weź się za uczciwą pracę, zamiast pod kufelkiem wystawać.
Gangsterka po embląsku. W oku kamer. Napadli w 4 na 1 i obili go pałami. To ma być wyrok? A tak z 5 lat puchy by się należało. PKiedyś chłopcy mieli jednak większe jaja i strzelanie było ostre, aż głowa spadła.
napiszcie co ten biedulek wyprawiał i co on ma na sumieniu
klapy to f. .raje. .r