Skatowali kierowcę, zniszczyli mercedesa, teraz posiedzą
Kilkanaście dni po zdarzeniu na stacji paliw policjanci zatrzymali podejrzanych mężczyzn (fot. arch. KMP Elbląg)
W marcowy wieczór czterech mężczyzn zaatakowało na stacji paliw przy ul. Płk. Dąbka 33-letniego Bartosza R. Tłukli go drewnianymi pałkami, okładali pięściami i kopali po całym ciele. W efekcie połamali mu kilka żeber i mocno poturbowali. W mercedesie, którym mężczyzna przyjechał na stację, bandyci pourywali lusterka, powybijali szyby, przebili opony. Sąd Rejonowy w Elblągu wymierzył im karę ograniczenia wolności i nakazał wypłatę odszkodowania. Jednak z takim wyrokiem nie zgodził się prokurator i po jego apelacji kara została zaostrzona.