UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

po pierwszym wyroku widać, że nie kazdy sędzia nadaje się na sedziego, zwlaszcza taki, ktory boi się przestepców. .Polskie anomalia, to areszt za kradzież batonika, ,a NOTOWANIE na pobicia, grozby i uszkodzenie ciala. Akurat tu rację ma Ziobro, że to trzeba zmienić.


Anuluj