37
31.10.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tak jeszcze jak takie cwaniaki zostana w zk w eg t juz w ogole co to za kara jak beda miec jak w domu.
czyNie (2017.11.01)

info

0  
  0
konfident nic dodać nic ująć dziękuję dowidzenia :)
gosc (2017.11.03)

info

2  
  0
walczyli o transa chyba
(2017.11.04)

info

0  
  1
No tak, typowe zachowanie internetowe się przedstawia w komentarzach. Pewnie połowa z was sama w kakao dostawała pod celą albo "gangsterkę" uprawiało i wielcy znawcy tematu jak coś napiszecie, to z podniecenia ogóra marszczycie. Prawda jest taka, że jak by gościowi się nie należało to by na solo dostał i spokój. Widocznie w innej sprawie, nasza kochana władza się nie popisała, więc ludzie wzięli prawo w swoje ręce.
lol1 (2017.11.07)

info

3  
  0
gandzia mafia
4najednego (2017.11.09)

info

0  
  0
strach pomyśleć jak puszczą nowego pitbula
zsyp (2017.11.12)

info

0  
  0
Zaraz chola wszyscy sie pruja ale jak dobrze wiemy w pier.. za darmo się nie dostaje nic nie dzieje się be przyczyny wiec coś jest na rzeczy małe miasto a w nim ja każdy czuje się ważny albo dostosujesz się albo będziesz miał prz...
Niewinni (2018.06.10)

info

0  
  0