A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
tak jeszcze jak takie cwaniaki zostana w zk w eg t juz w ogole co to za kara jak beda miec jak w domu.
konfident nic dodać nic ująć dziękuję dowidzenia :)
walczyli o transa chyba
No tak, typowe zachowanie internetowe się przedstawia w komentarzach. Pewnie połowa z was sama w kakao dostawała pod celą albo "gangsterkę" uprawiało i wielcy znawcy tematu jak coś napiszecie, to z podniecenia ogóra marszczycie. Prawda jest taka, że jak by gościowi się nie należało to by na solo dostał i spokój. Widocznie w innej sprawie, nasza kochana władza się nie popisała, więc ludzie wzięli prawo w swoje ręce.
gandzia mafia
strach pomyśleć jak puszczą nowego pitbula
Zaraz chola wszyscy sie pruja ale jak dobrze wiemy w pier.. za darmo się nie dostaje nic nie dzieje się be przyczyny wiec coś jest na rzeczy małe miasto a w nim ja każdy czuje się ważny albo dostosujesz się albo będziesz miał prz...