UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

DOBRZE! Wyeliminowac tych wszystkich "wladcow ulicy" cala 5tke powinni zeslac do afryki tam gdzie ich miescie ta paprzednia 3jke tez tych 2 klepakow co sie pod choinka chowalo i tego cwierc mozga co z bronia po miescie szalal

zxc