UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

po pierwszym wyroku widać, że nie kazdy sędzia nadaje się na sedziego, zwlaszcza taki, ktory boi się przestepców. .Polskie anomalia, to areszt za kradzież batonika, ,a NOTOWANIE na pobicia, grozby i uszkodzenie ciala. Akurat tu rację ma Ziobro, że to trzeba zmienić.