Wracali ze Starego Miasta, wyżyli się na wiacie
(fot. KMP Elbląg)
Policjanci z prewencji zatrzymali dwóch mężczyzn: 30-letniego Adriana D. oraz 19-letniego Michała M. Obaj o 4 nad ranem w sobotę, wracając ze Starego Miasta, napotkali na swej drodze przystankową wiatę, którą postanowili zniszczyć. Mężczyźni kopiąc w ściany wiaty zbili w niej szyby. Za zniszczenie mienia może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.