UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@dfhh- zgadzam się z Tobą ABSOLUTNIE!!!!! Takich twardzieli co powąchają korek i palma odbija trudno nazwać mężczyznami. W spodniach też pewnie mikro, bo tylko tak(w ich mniemaniu) frustrację można rozładować.
dziwanna