UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dfhh- zgadzam się z Tobą ABSOLUTNIE!!!!! Takich twardzieli co powąchają korek i palma odbija trudno nazwać mężczyznami. W spodniach też pewnie mikro, bo tylko tak(w ich mniemaniu) frustrację można rozładować.

dziwanna

Anuluj