UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obciążyć za wszystkie zniszczone wiaty przystankowe np; w 2015 r. + kara do odsiadki bez żadnych "zawiasów". Chłosta jak najbardziej byłaby pożądana !
Obciążyć za wszystkie zniszczone wiaty przystankowe np; w 2015 r. + kara do odsiadki bez żadnych "zawiasów". Chłosta jak najbardziej byłaby pożądana !