UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@dfhh- zgadzam się z Tobą ABSOLUTNIE!!!!! Takich twardzieli co powąchają korek i palma odbija trudno nazwać mężczyznami. W spodniach też pewnie mikro, bo tylko tak(w ich mniemaniu) frustrację można rozładować.

dziwanna