UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie piszcie, że to mężczyzni. Nie każdy, kto nosi spodnie to mężczyzna. Tu akurat 30-letni de. bil i jego 19-letni niedorozwinięty kompan od piwka. A wychłostać ich publicznie na starówce.
dfhh
Nie piszcie, że to mężczyzni. Nie każdy, kto nosi spodnie to mężczyzna. Tu akurat 30-letni de. bil i jego 19-letni niedorozwinięty kompan od piwka. A wychłostać ich publicznie na starówce.
dfhh