UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie jestem zwolennikiem publicznego bicia, bo komu takie widowisko przyniosło radość? Sadystom i hejterom. Owszem, wlać i to mocno, by popamiętali, ale właśnie na osobności. Wtedy nie wzbudziliby litości i reklamy. I o to chodzi. 30 batów batem i po sprawie. Powinien być przy tym weterynarz, by w razie czego otrzeźwić.


Anuluj