UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czasami żałuję, że w Polsce nie ma kary chłosty. Uważam, że wymierzenia 50 batów publicznie np. na miejskim targowisku w sobotę gdy jest tam najwięcej ludzi, byłoby zdecydowanie lepsze niż kara więzienia.

Spacerowicz