UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czasami żałuję, że w Polsce nie ma kary chłosty. Uważam, że wymierzenia 50 batów publicznie np. na miejskim targowisku w sobotę gdy jest tam najwięcej ludzi, byłoby zdecydowanie lepsze niż kara więzienia.
Spacerowicz