UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dokładnie, publiczna chłosta albo upierniczyć nogi, którymi kopali przy samej dupie - po co mamy jeszcze płacić za ich hotel w wiezieniu, a tak każdy by wiedział, że takie cholerstwo nie popłaca - taki wandalizm często jest gorszy niż gdy złodziej ukradnie 300tyś. napadajac na bank - bank jest ubezpieczony i ogólnie dla nich luzik, a np. jak taki wandal uszkodzi przydrożny samochód itp. to dla właściciela danej rzeczy jest to dużo poważniejszy problem niż np. kradzież w banku za co grozi większa kara

analityk