UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nie jestem zwolennikiem publicznego bicia, bo komu takie widowisko przyniosło radość? Sadystom i hejterom. Owszem, wlać i to mocno, by popamiętali, ale właśnie na osobności. Wtedy nie wzbudziliby litości i reklamy. I o to chodzi. 30 batów batem i po sprawie. Powinien być przy tym weterynarz, by w razie czego otrzeźwić.