Policja poszukuje Rafała Wiśniewskiego

29
27.10.2017
Policja poszukuje Rafała Wiśniewskiego
fot. policja
Na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Elblągu Policja poszukuje Rafała Wiśniewskiego, ur. 22.10.1986r. w Elblągu, skazanego za czynną napaść na funkcjonariusza publicznego oraz wymuszanie czynności urzędowych.
Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby poszukiwanej o ich przekazanie na numer telefonu alarmowego 997 lub 112. Wszelkie informacje dot. osoby poszukiwanej można przesyłać anonimowo na adres (policja@elblag.ol.policja.gov.pl).
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nawet jak. wiecie. to nic nie mowcie jaka patola ze portel pomaga psiarni bo sobie. nie. radza hehee zalosne Kolejny chłystek trafi za kraty w tym chorym kraju ziobry I. kaczynskiego
(2017.10.27)
Wypij sobie jeszcze jednego browara obok sklepu i nie komentuj. Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać, a naszym obowiązkiem jest pomagać policji w łapaniu bandziorów. Jednego bandziora mniej na ulicy to bezpieczniej dla wszystkich.
dytjhd (2017.10.27)
naszym obowiązkiem jest pilnować swojego nosa a nie pomagac w pracy policj i prokuraturze. psiakom się nie pomaga nigdy! oni mają za to płacone. Nigdy nie pomagam, a kilka razy już widziałem poszukiwanych i mijałem ich i nic nie zgłosiłem. .. to jest mój obowiązek! Trzymać język za zębami bez PUCY!
(2017.10.27)
W takim świecie będziemy żyć, jaki sobie sami urządzimy. Ja nie życzę sobie aby, ktoś mnie napadał, okradał czy oszukiwał. Jeżeli 2 zbirów ma ochotę sprawdzić kto jest silniejszy, to ich sprawa, ale jeżeli jakiś bandzior napada na bezbronnych to już mi się nie podoba i należy reagować, a policja jest od tego żeby się z takimi użerać bo na to płacimy podatki więc zawiadamianie policji uważam tak samo jak wykupienie usługi np. kurierskiej. Miejsce przestępców jest bezwzględnie w pierdlu a nie wśród zdrowego społeczeństwa.
(2017.10.27)
Już widzę jak trwasz przy swoim zdaniu o pilnowaniu swojego nosa, kiedy ktoś okradnie i pobije bliską tobie osobę. Napewno byłbyś pełen zrozumienia dla świadków którzy mieli to w nosie i nawet nie zawiadomiliby policji. No tak bo kiedy ty potrzebujesz to policja jest potrzebna ale jak ciebie szukają albo twoich ziomków to współpraca z pasami jest zła. nazywa
(2017.10.27)
"Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać". Chyba śnisz. Każdy policjant wie z do, świadczenia ale głośno nie powie że każdego można zmusić do określonych zachowań czy zeznań.
(2017.10.27)

info

5  
  1
jak ktoś mnie okradnie lub pobije to sam rozwiązuję takie sprawy i nie biegnę po pomoc do instytucji policyjnej. nie martw się o mnie. Ja nie korzystam z ich usług i nie chcę ich pomocy. Fantazjuj sobie w swoim gronie.
(2017.10.27)
ty bez "pucy" czy jak ci tam patolu, załóż na mały krościaty łeb kapturek za 16 PLN i idź popluj do bramy
(2017.10.27)

info

13  
  4
problem polega na tym ze ja nie pomagam panstwu opiekunczemu ktore wie o nas wszystko a my o nim nic a w PRL bis Policja jest w panstwie opiekunczym dzialem wykonawczym zamiast prewencyjnym
(2017.10.27)

info

2  
  3
frajerze zamknij morde
jamaleg (2017.10.27)