UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

problem polega na tym ze ja nie pomagam panstwu opiekunczemu ktore wie o nas wszystko a my o nim nic a w PRL bis Policja jest w panstwie opiekunczym dzialem wykonawczym zamiast prewencyjnym


Anuluj