UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
problem polega na tym ze ja nie pomagam panstwu opiekunczemu ktore wie o nas wszystko a my o nim nic a w PRL bis Policja jest w panstwie opiekunczym dzialem wykonawczym zamiast prewencyjnym
problem polega na tym ze ja nie pomagam panstwu opiekunczemu ktore wie o nas wszystko a my o nim nic a w PRL bis Policja jest w panstwie opiekunczym dzialem wykonawczym zamiast prewencyjnym