Wybrany wątek opinii

jak ktoś mnie okradnie lub pobije to sam rozwiązuję takie sprawy i nie biegnę po pomoc do instytucji policyjnej. nie martw się o mnie. Ja nie korzystam z ich usług i nie chcę ich pomocy. Fantazjuj sobie w swoim gronie.
(2017.10.27)
ty mieka faja jestes i pierwszy byłbys na komendzie nawet gdyby cie dziecko z przedszkola opluło
jamaleg (2017.10.27)
Powrót do komentarzy