Wybrany wątek opinii
jak ktoś mnie okradnie lub pobije to sam rozwiązuję takie sprawy i nie biegnę po pomoc do instytucji policyjnej. nie martw się o mnie. Ja nie korzystam z ich usług i nie chcę ich pomocy. Fantazjuj sobie w swoim gronie.
Do moderacji
Odpowiedz
5
15
ty mieka faja jestes i pierwszy byłbys na komendzie nawet gdyby cie dziecko z przedszkola opluło
Do moderacji
Odpowiedz
2
1