UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W takim świecie będziemy żyć, jaki sobie sami urządzimy. Ja nie życzę sobie aby, ktoś mnie napadał, okradał czy oszukiwał. Jeżeli 2 zbirów ma ochotę sprawdzić kto jest silniejszy, to ich sprawa, ale jeżeli jakiś bandzior napada na bezbronnych to już mi się nie podoba i należy reagować, a policja jest od tego żeby się z takimi użerać bo na to płacimy podatki więc zawiadamianie policji uważam tak samo jak wykupienie usługi np. kurierskiej. Miejsce przestępców jest bezwzględnie w pierdlu a nie wśród zdrowego społeczeństwa.