UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak ktoś mnie okradnie lub pobije to sam rozwiązuję takie sprawy i nie biegnę po pomoc do instytucji policyjnej. nie martw się o mnie. Ja nie korzystam z ich usług i nie chcę ich pomocy. Fantazjuj sobie w swoim gronie.