UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już widzę jak trwasz przy swoim zdaniu o pilnowaniu swojego nosa, kiedy ktoś okradnie i pobije bliską tobie osobę. Napewno byłbyś pełen zrozumienia dla świadków którzy mieli to w nosie i nawet nie zawiadomiliby policji. No tak bo kiedy ty potrzebujesz to policja jest potrzebna ale jak ciebie szukają albo twoich ziomków to współpraca z pasami jest zła. nazywa