29
27.10.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ty mieka faja jestes i pierwszy byłbys na komendzie nawet gdyby cie dziecko z przedszkola opluło
jamaleg (2017.10.27)
Rozumiem patole, że gdyby waszym dzieciom podawał narkotyki, to byłoby ok. Podobnie gdyby zgwałcił waszą siostrę, itp.
krab (2017.10.27)
Widać udzielają się kolesie tego gościa, albo nawet on sam.
(2017.10.27)

info

8  
  0
jak to jest ze szczeniak pobil psa he, he odwrotnie to bym zrozumial widocznie to nie kundel tylko szczeniak z rodowodem. he, he bez komentarza, .
(2017.10.27)
funkcjonariusze publiczni to np panie z MOPS
(2017.10.28)
A ja nawet policjanta nie dotknąłem a zostałem skazany za naruszenie nietykalności funkcjonariusza, zaznaczę słowo "skazany". Można być kompletnie niewinny i zostać skazany, bo policjant okazał się zwykłym gówniarzem i kłamcą. Kompletny brak profesjonalizmu i przypadkowi ludzie w policji, których tam nie powinno być.
(2017.10.28)

info

4  
  1
A ponoć sądy takie SPRAWIEDLIWE. .. Teraz skamlą w mediach jaka to ich niesprawiedliwość dosięgnęła, bo prezes SO został odwołany!!!
(2017.10.28)

info

3  
  0
Wymuszenie czynności urzędowych ???? pewnie jakiejś starej biurwie się nie chciało dac chłopakowie jakiegoś zaświadczenia bo akurat piła kawę to się młody wku. .. rzył i nawrzeszczał. .. ot bandyta :) :) :)
Q (2017.10.28)

info

0  
  1
Polski policjant nie moze byc profesjonalny gdyz profesonalizm oznacza zawodostwo a u nas policjant jest urzedniczyna jego pensja jest wyznaczana nie za wykonana prace a z powodek norm socjalnych
(2017.10.28)

info

3  
  0
Brawo panowie jesteście w porządku moj byl pierwszy komentarz nie spodziewałem się ze jest w Elblągu jeszcze grono prawilnych co rozumie tego chlopaka brawo wy Zawsze i wszedzie policja lllaaalllaaa wiadomo
Wypuscickulawego (2017.10.28)

info

2  
  0