UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wypij sobie jeszcze jednego browara obok sklepu i nie komentuj. Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać, a naszym obowiązkiem jest pomagać policji w łapaniu bandziorów. Jednego bandziora mniej na ulicy to bezpieczniej dla wszystkich.

dytjhd

Anuluj