Wybrany wątek opinii
Nawet jak. wiecie. to nic nie mowcie jaka patola ze portel pomaga psiarni bo sobie. nie. radza hehee zalosne
Kolejny chłystek trafi za kraty w tym chorym kraju ziobry I. kaczynskiego
Do moderacji
Odpowiedz
1
39
Wypij sobie jeszcze jednego browara obok sklepu i nie komentuj. Uczciwi ludzie nie mają się czego obawiać, a naszym obowiązkiem jest pomagać policji w łapaniu bandziorów. Jednego bandziora mniej na ulicy to bezpieczniej dla wszystkich.
Do moderacji
Odpowiedz
25
5
W takim świecie będziemy żyć, jaki sobie sami urządzimy. Ja nie życzę sobie aby, ktoś mnie napadał, okradał czy oszukiwał. Jeżeli 2 zbirów ma ochotę sprawdzić kto jest silniejszy, to ich sprawa, ale jeżeli jakiś bandzior napada na bezbronnych to już mi się nie podoba i należy reagować, a policja jest od tego żeby się z takimi użerać bo na to płacimy podatki więc zawiadamianie policji uważam tak samo jak wykupienie usługi np. kurierskiej. Miejsce przestępców jest bezwzględnie w pierdlu a nie wśród zdrowego społeczeństwa.
Do moderacji
Odpowiedz
14
2
frajerze zamknij morde
Do moderacji
Odpowiedz
3
6