UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

naszym obowiązkiem jest pilnować swojego nosa a nie pomagac w pracy policj i prokuraturze. psiakom się nie pomaga nigdy! oni mają za to płacone. Nigdy nie pomagam, a kilka razy już widziałem poszukiwanych i mijałem ich i nic nie zgłosiłem. .. to jest mój obowiązek! Trzymać język za zębami bez PUCY!