Pijani kierujący wyeliminowani z ruchu

21
01.06.2018
Pijani kierujący wyeliminowani z ruchu
fot. policja
Elbląscy policjanci w ciągu minionej doby przeprowadzili około 300 kontroli trzeźwości. Pozwoliło to na wyeliminowanie z ruchu dwóch kierujących ze znaczną zawartością alkoholu w organizmie. Jeden z kierujących miał blisko 2,5 promila.
Pierwszy z kierujących to 48-latek, który jechał swoim volkswagenem ulicą Pocztową. Zatrzymał go do kontroli patrol ruchu drogowego. W trakcie kontroli wykonano badanie alkotestem, które wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna dalej już nie pojechał, a jego auto przekazano innej trzeźwej osobie.
   
   Wczoraj (31 maja) około godz. 23 przy ul. Podgórnej patrol ruchu drogowego zatrzymał 24-latka w osobowym volvo. 24-latek nie miał uprawnień do kierowania. W jego przypadku alkotest wykazał aż 2,5 promila. Volvo trafiło na policyjny parking. Mężczyzna odpowie teraz za wykroczenie, jakim jest jazda bez uprawnień oraz za przestępstwo kierowania autem w stanie nietrzeźwości. Za taki czyn grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A na wioskach byliście? Chyba nie, bo stan nietrzeźwych kierowców byłby zdecydowanie wyższy oraz napewno więcej zabranych dowodów rejestracyjnych. Zmorą są małolaty jeżdżące na motorach czy quadach.
(2018.06.01)
hahaha 2.5 promila ładnie koloryzuje ta elbląska policja
Ramzes (2018.06.01)

info

2  
  0
krotka pilka proste jak 2x2,jak pijany wsiada za kierownik to jest je.. na baniak czyli nie ma mozgu tylko trociny a tacy powinni byc leczeni i od reki zabrane prawko dozywotnio i byloby tego mniej i jeden z drugim juz by do tego czynu nie powrocil i tyle w temacie. POZDROWIENIA DLA BEZMOZGOW I LATA MI TA WASZA RACZKA W DOL JESTESCIE SKONCZENI NA CALEJ LINI. !!!!!
(2018.06.02)

info

1  
  1
Czy na wioskach byliscie?. .. .. BYLIŚMY. , i wbrew temu co pier. .. .. sz nie było ani jednego pijanego. Z doświadczenia wiem że w mieście pod tym kątem efekty są niewspółmierne. szczególnie Elbl. to miasto pijaków. AŻ MI WSTYD ŻE TU MIESZKAM. !!! (
(2018.06.02)
FAKT!!!! Kiedy miałem 16-18 lat, pragnąłem zamieszkać w MIEŚCIE. Dziś mam 38 i i jedno pragnienie. .. .WRÓCIĆ NA WIEŚ, bo strach dzieci póścić na podwórko (na wsi tego nie było, nikt nas nie musiał pilnować)bo pijaki i menele zaczepiają. itd
(2018.06.02)
Chyba poprzednicy żyją w innym świecie !!! Teraz wieś, to nie ta, co kiedyś była albo nie mieszkali na wsi !!!! Najwięcej badziewia jest właśnie na wioskach a złośliwość wsiunów nie ma granic ! Także nie pier. .ol, że tak słodko jest na wsi !!! A odnośnie policji na wioskach, to w ogóle się tam nie pokazują i powiem więcej, że rzeczywiście tereny wiejskie mają w czterech literach.
(2018.06.02)

info

1  
  0
@ Do tego, co napisał - " BYLIŚMY. , i wbrew temu co pier. .. .. sz " - Same słownictwo jakie używasz, to źle o Tobie świadczy. No cóż, może jesteś ze wsi i dajesz zły przykład. Bez pozdrowienia
(2018.06.02)

info

1  
  1
się nei posrajcie. .róbcie rękaw zeby łapac pijanych a nie jezdzicie jak szczury i węszycie kogo to zatrzymac z nomralnych kierowców. .jak widze te białe czapeczki to żygac się chce. .
(2018.06.02)

info

1  
  0
miało być rzygać. .zjadło mi r. ..
scream (2018.06.02)

info

1  
  0
Na wsi jest gorzej z tym. ..
(2018.06.02)

info

1  
  0