UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

się nei posrajcie. .róbcie rękaw zeby łapac pijanych a nie jezdzicie jak szczury i węszycie kogo to zatrzymac z nomralnych kierowców. .jak widze te białe czapeczki to żygac się chce. .


Anuluj