Wybrany wątek opinii

A na wioskach byliście? Chyba nie, bo stan nietrzeźwych kierowców byłby zdecydowanie wyższy oraz napewno więcej zabranych dowodów rejestracyjnych. Zmorą są małolaty jeżdżące na motorach czy quadach.
(2018.06.01)
Czy na wioskach byliscie?. .. .. BYLIŚMY. , i wbrew temu co pier. .. .. sz nie było ani jednego pijanego. Z doświadczenia wiem że w mieście pod tym kątem efekty są niewspółmierne. szczególnie Elbl. to miasto pijaków. AŻ MI WSTYD ŻE TU MIESZKAM. !!! (
(2018.06.02)
FAKT!!!! Kiedy miałem 16-18 lat, pragnąłem zamieszkać w MIEŚCIE. Dziś mam 38 i i jedno pragnienie. .. .WRÓCIĆ NA WIEŚ, bo strach dzieci póścić na podwórko (na wsi tego nie było, nikt nas nie musiał pilnować)bo pijaki i menele zaczepiają. itd
(2018.06.02)
To się przeprowadź, żeby nie było Ci wstyd :)
(2018.06.02)
Powrót do komentarzy