Wybrany wątek opinii
A na wioskach byliście? Chyba nie, bo stan nietrzeźwych kierowców byłby zdecydowanie wyższy oraz napewno więcej zabranych dowodów rejestracyjnych. Zmorą są małolaty jeżdżące na motorach czy quadach.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Czy na wioskach byliscie?. .. .. BYLIŚMY. , i wbrew temu co pier. .. .. sz nie było ani jednego pijanego. Z doświadczenia wiem że w mieście pod tym kątem efekty są niewspółmierne. szczególnie Elbl. to miasto pijaków. AŻ MI WSTYD ŻE TU MIESZKAM. !!! (
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
FAKT!!!! Kiedy miałem 16-18 lat, pragnąłem zamieszkać w MIEŚCIE. Dziś mam 38 i i jedno pragnienie. .. .WRÓCIĆ NA WIEŚ, bo strach dzieci póścić na podwórko (na wsi tego nie było, nikt nas nie musiał pilnować)bo pijaki i menele zaczepiają. itd
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
To się przeprowadź, żeby nie było Ci wstyd :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
0