UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba poprzednicy żyją w innym świecie !!! Teraz wieś, to nie ta, co kiedyś była albo nie mieszkali na wsi !!!! Najwięcej badziewia jest właśnie na wioskach a złośliwość wsiunów nie ma granic ! Także nie pier. .ol, że tak słodko jest na wsi !!! A odnośnie policji na wioskach, to w ogóle się tam nie pokazują i powiem więcej, że rzeczywiście tereny wiejskie mają w czterech literach.