UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

FAKT!!!! Kiedy miałem 16-18 lat, pragnąłem zamieszkać w MIEŚCIE. Dziś mam 38 i i jedno pragnienie. .. .WRÓCIĆ NA WIEŚ, bo strach dzieci póścić na podwórko (na wsi tego nie było, nikt nas nie musiał pilnować)bo pijaki i menele zaczepiają. itd


Anuluj