UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

krotka pilka proste jak 2x2,jak pijany wsiada za kierownik to jest je.. na baniak czyli nie ma mozgu tylko trociny a tacy powinni byc leczeni i od reki zabrane prawko dozywotnio i byloby tego mniej i jeden z drugim juz by do tego czynu nie powrocil i tyle w temacie. POZDROWIENIA DLA BEZMOZGOW I LATA MI TA WASZA RACZKA W DOL JESTESCIE SKONCZENI NA CALEJ LINI. !!!!!


Anuluj