UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A na wioskach byliście? Chyba nie, bo stan nietrzeźwych kierowców byłby zdecydowanie wyższy oraz napewno więcej zabranych dowodów rejestracyjnych. Zmorą są małolaty jeżdżące na motorach czy quadach.


Anuluj