UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A na wioskach byliście? Chyba nie, bo stan nietrzeźwych kierowców byłby zdecydowanie wyższy oraz napewno więcej zabranych dowodów rejestracyjnych. Zmorą są małolaty jeżdżące na motorach czy quadach.
A na wioskach byliście? Chyba nie, bo stan nietrzeźwych kierowców byłby zdecydowanie wyższy oraz napewno więcej zabranych dowodów rejestracyjnych. Zmorą są małolaty jeżdżące na motorach czy quadach.