UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy na wioskach byliscie?. .. .. BYLIŚMY. , i wbrew temu co pier. .. .. sz nie było ani jednego pijanego. Z doświadczenia wiem że w mieście pod tym kątem efekty są niewspółmierne. szczególnie Elbl. to miasto pijaków. AŻ MI WSTYD ŻE TU MIESZKAM. !!! (