UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

krotka pilka proste jak 2x2,jak pijany wsiada za kierownik to jest je.. na baniak czyli nie ma mozgu tylko trociny a tacy powinni byc leczeni i od reki zabrane prawko dozywotnio i byloby tego mniej i jeden z drugim juz by do tego czynu nie powrocil i tyle w temacie. POZDROWIENIA DLA BEZMOZGOW I LATA MI TA WASZA RACZKA W DOL JESTESCIE SKONCZENI NA CALEJ LINI. !!!!!