21
01.06.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gorzej wieczorem i w nocy. .. nawet rowerami pijani jeżdzą
(2018.06.02)

info

2  
  0
zabronic sprzedazy alkoholu :P
(2018.06.02)

info

1  
  0
a hulajnogą po pijaku można jezdzić :D ?
(2018.06.02)
Na wsi możesz jeździć czym chcesz, bo tam policji nie zobaczysz !!! Taka prawda i każdy może pisać, co chce.
(2018.06.02)
To się przeprowadź, żeby nie było Ci wstyd :)
(2018.06.02)
Można hulajnogą jeździć po pijaku, byle tylko nie po brzuchu i głowie
Logika (2018.06.02)
Szkoda że policja nie stoi na rogu czerniakowskiej z malborska w końcu by złapali tego pijaka co jasno zielonym/ seledynowym samochodem jezdzi a nie wszyscy widzą a nikt nie reaguje. Czasem przechodzę tymi ulicami do pracy i widzę jak gość tylko co róż w chwiejnym stanie po piwo idzie a później wsiada wraz z towarzyszami
Pracus (2018.06.02)
A ty kofidenci nie masz co robić tylko głupoty piszesz o pozodnych ludziach
Hahaha (2018.06.03)
@Hahaha - Porządny to nigdy nie był alkoholik i dzieciorób konfidentem sam jesteś. Prawdę człowiek napisze i od razu sksczesz widać jaka patologia na czerniakkowskiej
Pracus (2018.06.03)
Wyeliminowani ?, na jak dlugo, na dwa dni, czy na dwa lata, jak w kodeksie karnym.
(2018.06.04)

info

0  
  0