UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pan Kulik Komendant Straży Miejskiej dostał właśnie zapytanie o raporty z pracy SM podczas tych 32 finałów... W poniedziałek mamy otwartą debatę budżetowa o zobaczymy czy i jakie dane można uzyskać od Pani Skarbnik. Mam nadzieje że nie będę jedyny który zapyta o wydatki Gminy na wsparcie Pana Jerzego Owsiaja i jego środowiska politycznego które jak widzę próbuje wrócić do tępej politycznej indoktrynacji młodzieży i zamordystycznego trzymania Elblążan po butem. Rozkład moralny Pisu doszedł do dna bo patrzą na to nawet bez próby protestu, ,, Pytanie brzmi to jeszcze szmoandaki czy już miękkiszony ?
MariuszLewandowski-Fc