Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
misiu, stac mnie na suszarkę, a jak bedziesz szedł nachalny to ryjcaaaa i tak do ziemi kierujesz zatem widok na górze cie nie interesuje
Do moderacji
Odpowiedz
8
10
Słonko ! Czas pokaże ? A suszarkę też wystawiasz na balkon.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
nie misiu, suszarkę do prania mam w łazience... jest takie urządzenie, poczytaj w necie... era tarki już się skonczyła
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
Skarbie... żeby Ciebie zrozumieć trzeba się zaniżyć do twojego poziomu a to nie będzie takie proste !
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Tak pasuje, a ty żyjesz w minionej epoce.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
A jak wygląda Kowalska i Rzeźnicka dzbanie jeden. Buduj z cegły XIX wiecznej jak Ciebie stać.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2