Wybrany wątek opinii

A tak przy okazji pasuje Projektantowi i Radzie Miasta ten budynek do pozostałych na starym mieście ? Już widzę latem wycieczki podziwiając wystawione pranie na balkonie !
(2025.11.21)
misiu, stac mnie na suszarkę, a jak bedziesz szedł nachalny to ryjcaaaa i tak do ziemi kierujesz zatem widok na górze cie nie interesuje
(2025.11.21)
Słonko ! Czas pokaże ? A suszarkę też wystawiasz na balkon.
(2025.11.21)
nie misiu, suszarkę do prania mam w łazience... jest takie urządzenie, poczytaj w necie... era tarki już się skonczyła
(2025.11.21)
Skarbie... żeby Ciebie zrozumieć trzeba się zaniżyć do twojego poziomu a to nie będzie takie proste !
(2025.11.21)
Tak pasuje, a ty żyjesz w minionej epoce.
(2025.11.21)
A jak wygląda Kowalska i Rzeźnicka dzbanie jeden. Buduj z cegły XIX wiecznej jak Ciebie stać.
(2025.11.21)
Powrót do komentarzy