UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zbierajcie - zbierajcie, by naiwnie pomagać zbankrutowanej branży medycznej. Zbankrutowanej podwójnie. Zbankrutowanej finansowo, przez ogromne i ciągle rosnące zarobki lekarzy i pielęgniarek. Zbankrutowanej też etycznie z tego samego powodu. Przykłady? 100+ tys dla lekarza SOR w białostockim szpitalu oraz 200 tys w szpitalu konińskim. Po prostu bogowie. W tej perspektywie dary z WOŚP to słuszny trybut dla kasty lekarskiej, która na tym sprzęcie będzie realizowała swoje wybujałe ambicje finansowe. Do przemyślenia