UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A tak przy okazji pasuje Projektantowi i Radzie Miasta ten budynek do pozostałych na starym mieście ? Już widzę latem wycieczki podziwiając wystawione pranie na balkonie !


Anuluj