UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

NFZ ma dziurę na ponad 20 miliardów PLN. Tymczasem rząd wypłaca 30 mld ROCZNIE na 13 i 14 dla emerytów. Kolejne miliardy dla górników. Jak w tym kraju ma być lepiej ?

Chory system

Anuluj