UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
NFZ ma dziurę na ponad 20 miliardów PLN. Tymczasem rząd wypłaca 30 mld ROCZNIE na 13 i 14 dla emerytów. Kolejne miliardy dla górników. Jak w tym kraju ma być lepiej ?
Chory system
NFZ ma dziurę na ponad 20 miliardów PLN. Tymczasem rząd wypłaca 30 mld ROCZNIE na 13 i 14 dla emerytów. Kolejne miliardy dla górników. Jak w tym kraju ma być lepiej ?
Chory system