Wolontariusze i darczyńcy
(fot. Paweł Serocki)
W niedzielę 14 stycznia odbył się kolejny, 15. już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W bardzo wietrzne popołudnie i wieczór elblążanie spotkali się na Placu Kazimierza Jagiellończyka i w centrum kultury Światowid. Zobacz fotoreportaż.